Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Sarıyer Belediyesi’nden yardım seferberliği.

Sarıyer Belediyesi 65 Yaş üstü vatandaşlara gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor.

Sarıyer Belediyesi’nden yardım seferberliği.
Okunma : 216 views Yorum Yap

Türkiye’nin korona virüs pandemi mücadelesi Sarıyer’in tüm mahallelerinde örnek olarak gösterebilinecek şekilde devam ediyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, almış olduğu kararla 65 yaş üstü vatandaşlarımıza ve ihtiyaç sahiplerine, sosyal yardım ekibi ile gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor.

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çoşkun ve Başkan Yardımcısı Sevim Koç Sosyal Yardım ekipleri ile gün boyunca temizlik ve gıda yardımları yapma başladılar.

SARIYER HALK’DA KART 5262 KİŞİYE “KARANTİNA PARASI” YÜKLENECEK

Sarıyer Belediyesinin düzenlemiş olduğu Sosyal Yardım amaçlı ve öğrenci bursları için düzenlemiş olduğu “Sarıyer Halk Kart’a” yeni bir özellik ekleyerek “Karantina Para Yardımı” yapma kararı aldı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in 3 yılldır sürdürdüğü “Sarıyer Halk Kart”Projesi ile “Öğrenci Bursları” ve “Ramazan Yardımı” olarak düzenli bir şekilde devam ediyor.

Dünyanın yaşadığı olağanüstü durumlar, bu zor günlerde sosyal yardım kartlarına, “ Sarıyer Halk Kart’a” Crona Virüs nedeni ile Halk Kart sahibi olan 5262 yarın “Karantina Para” yüklemesi gerçekleştirecek.

sariyerbelediyesi