Son Dakika Haberler

Sarıyer CHP 1 Mayıs Kutlamaları için toplandı.

İstanbul'da Bakırköy halk pazarı alanında yapılan 1 mayıs kutlamaları için CHP Sarıyer Örgütü mitinge kitlesel olarak katılım gösterdi.

Sarıyer CHP 1 Mayıs Kutlamaları için toplandı.
Okunma : 215 views Yorum Yap

Sendika, sivil toplum örgütleri ve partilerin Taksim ısrarını sürdürmemeleri ve 1 Mayıs’ı alanlarda kutlasal kutlayarak demokratik, emekten yana taleplerini haykırmak için Bakırköy halk pazarında miting yapma kararı almasından sonra çalışmalarına başlayan Sarıyer CHP Örgütü bu sabah mahallelerde kaldırdığı otobüslerle miting alanına konvoy yaparak ulaştı.

Sabahın erken saatlerinde mahallelerde toplanan partililer önceden hazır olan otobüslerle Maslak’ta buluşma alanında buluşarak burada yapılan düzenlemeler ardından hep birlikte Bakırköy’e doğru yola çıktı.

Bakırköy İncirli’de kortejini kuran Sarıyer CHP buradan yürüyüş koluna sloganlar eşliğinde katılıp, yürüş kolu boyunca parti bayrakları, flamalar ve dövizlerle alana giriş yaparak kutlama alanındaki yerini alıp, 1 Mayıs Emek, Dayanışma ve Birlik bayramında Sarıyer’in sesi olarak halkın taleplerini haykırdılar.

Sarıyer CHP’lilerin oluşturduğu korteje, İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Yöneticiler, Sarıyerli olarak CHP İstanbul’dan millet vekili seçilen Didem Engin, Belediye başkan yardımcısı İsmail Erdem, Belediye Meclis Üyeleri, Gençlik kolları üyeleri, Kadın kolları üyeleri ve bir çok partili katılım gösterdi.

Sarıyer Gözlem/İsmail Aydın

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)