Son Dakika Haberler

Sarıyer CHP’de sürpriz gelişme.

Pazar günü 36. Olağan kongresini gerçekleştirecek CHP Sarıyer'de yaşanan gelişmeler sonrası ilçe yöneticisi adaylığını duyurdu.

Sarıyer CHP’de sürpriz gelişme.
Okunma : 197 views Yorum Yap

36. Olağan kongresine bir gün kalan CHP Sarıyer’de il ve genel merkezinde devreye girdiğini belirten mevcut ilçe yönetici Meltem Yücel Pir sosyal medyadan yaptığı açıklama ile adaylığını duyurdu.

Kulislerde konuşulanlara göre, ilin ve genel merkezin devreye girip mevcut bütün adayların Meltem Yücel Pir lehine çekilerek kongreye güçlü bir şekilde gidilmesi tavsiyesinin yapıldığı söylenmekte. Bu gelişme sonrası şimdi gözler adaylık çalışması yürüten Sevim Yalınkılıç, Ali Sönmez, Erdal Sarıgöl, Uğurhan Atma ve Hasan Saim Öztürk’e çevrildi.

İşte Meltem Yücel Pir’in sosyal medyada yaptığı o açıklama.

Değerli Yol Arkadaşlarım,

CHP Sarıyer 36.Olağan İlçe Kongremizle ilgili örgütümüzün ve parti üst kurullarımızın önerileriyle CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na an itibariyle adayım.

Partimizin ve ilçemizin birlik ve beraberliği için hep birlikte Sarıyer’de 2019’da yerelde var olan iktidarımızı daha da güçlendirmek, genelde de iktidar olmak için örgütümle birlikte bütün çabamla gayret göstereceğime inancım tamdır.

Bu durumu çok kıymetli örgütümüzle ve Sarıyer kamuoyuyla paylaşma gereği doğmuştur.

GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZDEN GELİR.

Saygılarımla
Meltem Yücel Pir