Son Dakika Haberler

Sarıyer Edebiyat Günleri Kaldığı Yerden…

3. Sarıyer Edebiyat Günleri programının takvimi ve yeri belli oldu.

Sarıyer Edebiyat Günleri Kaldığı Yerden…
Okunma : 112 views Yorum Yap

Sanat ve Edebiyat alanında başarılı çalışmalara imza atan Başkan Yardımcısı İsmail Erdem başkanlığındaki Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü, geçtiğimiz aylarda düzenen ve hava muhalefeti nedeni ile ertelenen 3. Sarıyer Edebiyat Günleri için yeniden start veriyor.

Sarıyer’de “şiir teknesi” gibi yaratıcı bir organizasyonla başlayan 3. Sarıyer Edebiyat Günleri, imza günleri, söyleşiler ve konserler ile coşkulu bir şekilde devam ederken Haydar Aliyev parkında yapılan etkinlik yaşanan hava muhalefetinin etkisi ile ileriki bir tarihe ertelenmişti.

İşte, ertelenen bu etkinliği Sarıyer Halkı ile tekrar buluşturmak isteyen Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail ERDEM ve ekibi bugünlerde telaşlı bir çalışma ile etkinlik takvimini yeniden hazırlıyor.

Peki Etkinlik tekrar ne zaman ve nerede olacak.

Sarıyer Gözlem olarak takibini yapıp bilgi aldığımız ertelenen Sarıyer Edebiyat Günleri’ programı 6-7 Aralık tarihinde henüz resmi açılışı yapılmayan fakat kısmende olsa kullanımına başlanan Sarıyer Evlendirme ve kültür merkezinde yapılacak.

Programla ilgili düzenlemenin yapıldığını söyleyen İsmail Erdem, en kısa zamanda tüm duyuruların yapılacağını ve Sarıyer Halkının ertelenen 3. Sarıyer Edebiyat Günleri ile buluşturulacağını belirtti.

Sarıyer Gözlem.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)