Son Dakika Haberler

Sarıyer kurban satış ve kesim alanı hazır.

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarımızın daha hijyenik ve güvenli bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri için dizayn edilen Kurban Satış ve Kesim Alanı'ndaki hazırlıklarını tamamladı.

Sarıyer kurban satış ve kesim alanı hazır.
Okunma : 47 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarımızın daha hijyenik ve güvenli bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri için dizayn edilen Kurban Satış ve Kesim Alanı’ndaki hazırlıklarını tamamladı. Sarıyer Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmaları neticesinde tamamlanan Kurban Satış ve Kesim Alanı Sarıyerlilerin hizmetine sunuldu.

Ferahevler Kurban Kesim Alanı’nın bu yıl hizmet veremeyecek olması nedeniyle Maden Mahallesi’ndeki Kurban Satış ve Kesim Alanı’nın kapasitesi geçtiğimiz yıla oranla arttırılarak toplam 41 çadıra çıkarıldı. Kurulan çadırlardan 34 tanesi şimdiden üreticilere tahsis edildi.

Üreticiler kalan 7 adet çadır için; Sarıyer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne müracaat ederek başvuru yapabilir ya da 444 1 722 numaralı çağrı merkezimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirler.

Başvuru Adresi: Büyükdere Mahallesi, Maltız Dere Sokak, No:5 – Mali Hizmetler Müdürlüğü

besiktasbelediyesi