Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

SARIYER MERKEZ HASTANESİ’NDE ŞOK İDDİA!

İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nde görev yapan personellerin büyük bir kısmı corona virüsü nedeniyle Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderiliyor.

SARIYER MERKEZ HASTANESİ’NDE ŞOK İDDİA!
Okunma : 284 views Yorum Yap

Acil ünitesiyle hizmet veren İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nde görev yapan personellerin büyük bir kısmı corona virüsü nedeniyle yaşanan iş yoğunluğundan dolayı Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderiliyor.

Acil ünitesiyle hizmet veren İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nde görev yapan personellerin büyük bir kısmı corona virüsü nedeniyle yaşanan iş yoğunluğundan dolayı Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderileceği iddia edildi.

Türkiye’de tüm sağlık personeli teyakkuzda beklerken, virüs şüphesi taşıyan vatandaşlar hastanelere akın ediyor. Yoğunluk yaşanan hastanelerden biri de Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

PERSONEL YEN HASTANEYE GÖNDERİLİYOR

Sosyal medyada yer alan iddialara göre, yaşanan hasta yoğunluğunda daha sağlıklı hizmet verilebilmesi ve hastaların taleplerinin karşılanması amacıyla İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlık personelleri Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevlendirilecek. Bu kapsamda acil ünitesi açık olan İsmail Akgün’de ise sadece ayaküstü hasta muayenesi yapılacak.

Sarıyerliler, iddialar ile ilgili yetkililerin açıklama yapmasını bekliyor.

Kaynak: SARIYER MERKEZ HASTANESİ’NDE ŞOK İDDİA! 

sariyerbelediyesi