Son Dakika Haberler

Sarıyer Ordulular Kahvaltıda Buluştu.

Merkezi Ayazağa’da bulunan ve Başkanlığını Ali Yaman’ın yaptığı Sarıyer Ordulular Derneği, dün anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Sarıyer Ordulular Kahvaltıda Buluştu.
Okunma : 53 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

“Hedef 20 Başkan, 19 ilçe belediye başkanları ile buluşmalar” isimli kahvaltılı programın onur konuğu Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz’dı.

 

Sarıyer’de en aktif çalışan derneklerden Sarıyer Ordulular Derneği, önemli bir programa daha imza attı. Dün Ayazağa’daki dernek binasında kahvaltılı toplantı düzenleyen derneğin davetine, çok sayıda önemli isim katıldı. “Hedef 20 başkan, 19 ilçe belediye başkanları ile buluşmalar” isimli programa deneyimli belediye başkanlarından Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz da katıldı. Dernek Başkanı Ali Yaman, konuk belediye başkanı Kiraz ve tüm misafirleriyle yakından ilgilendi. Programa her partiden ve siyasi görüşten isimler katıldı. Misafirler kürsüye çıkarak çeşitli konuşmalar yaptı, organizasyon nedeniyle Sarıyer Ordulular Derneği’ne teşekkür etti. Başkan Ali Yaman da programa katılan herkese teşekkür ederek, Sarıyer ve Ordu için ele ele vermeye devam edeceklerinin mesajını verdi.

 

Kaynak: Sarıyer Gazetesi