Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Sarıyer Protokolü Kahvaltı’da Buluştu.

Sarıyer ilçe protokolü muhtarlar derneğinin daveti ile SASİDER başkanı Ali Genç'in ev sahipliğinde kahvaltıda buluştu.

Sarıyer Protokolü Kahvaltı’da Buluştu.
Okunma : 100 views Yorum Yap
besiktasbelediyesi

Sarıyer Muhtarları derneğinin, 15 Temmuz sürecinden sonra Yenikapı mitingiyle devam eden birlik ve beraberliğin Sarıyer’imizde pekiştirmek amacı ile düzenlemeye karar verdiği kahvaltı bugün gerçekleştirildi.

Kahvaltıya İlçe kaymakamı, belediye başkanı, parti başkanları, muhtarlar, belediye meclis üyeleri, dernek başkanları, STK temsilcileri, bürokratların ve Sarıyer spor kulübü yöneticileri ve futbolcuları katıldı.

Muhtarlar Derneği’nin çağrısı ile bir araya gelen konuklar yoğun bir katılım gösterdikleri kahvaltıda, Sarıyer’in sorunlarını, siyasi gelişmeleri değerlendirirken. Bulundukları alanlardaki çalışmalarını ve sorunları da masaya yatırdılar.

Sarıyer içinde birlik ve bütünlüğün sağlanması ve devamı için yapılan kahvaltıda, siyasi parti başkanları, kaymakam, ordu komutanı, belediye başkanı aynı masada oturarak derin konular üstüne fikir alışverişinde bulundular.

Kahvaltı programı içinde katılımcılardan konuşma yapmak isteyenler kürsüye gelip Sarıyer, siyaset ve ülke gündemine dair görüşlerini paylaştılar.

 

sariyer-kahvalti-1

 

sariyer-kahvalti-2

sariyer-kahvalti-3

 

sariyer-kahvalti

 

sariyerbelediyesi