Son Dakika Haberler

Sarıyer Spor Kulübü kongresi tamamlandı.

Sarıyer Spor Kulübü kongre heyecanı yaşadı. Saffet Akkoyun Güven Tazeledi.

Sarıyer Spor Kulübü kongresi tamamlandı.
Okunma : 163 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Eyüp Odabaşı tesislerinde İbrahim Balcı toplantı salonunda gerçekleştirilen, divan başkanlığını eski kulüp başkanılarından Hayati Kaptanoğlu’nun yaptığı olağanüstü genel kurula, Sarıyer’in ileri gelenleri, eski başkanlar ve yöneticilerle çok sayıda siyasi katıldı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve AKP Sarıyer ilçe Başkanı Selin Bayraktar birer konuşma yaparak Sarıyer Spor Kulübünün her zaman yanında olduklarını belirttiler.

Eski yöneticilerde Ahmet Deha Otmar : Raporların matbu olarak basılmasını ve üyelere verilmesini, Divan başkanlığının tüzük değişikliği ile yeniden aktif hale getirilmesini istedi.

Eski Başkanlardan İbrahim Balcı : Neden olağanüstü kongre yapıldı, son bir ayda bir kaç kişi geldi görüştük. Ama olmadı. Burada yönetimde biraz görev alınsa ve dönem sonunda aday olunsa daha iyi olacaktır. Sayın başkanın büyük maddi destekler verdiği. Bu kadar parayı benim abim olsa dur derim dedi, Salonda Saffet Akkoyun’u kardeşine teşekkür ederek, şimdi 500 bin de siz bağışlarmısınız dedi.

Grup Beyaz Martı liderlerinden Ömer Acun : Yapılan transferler ve Serkan Balcı’nın durumu sordu.

Tek listeyle gidilen seçimde başkanlığa Saffet Akkoyun getirildi.

Başkan Akkoyun, yaptığı konuşmada, Sarıyer için her zaman olduğu gibi elinden geleni yapacağını vurguladı.

Başkan Akkoyun’un yönetim kurulu listesi şöyle:

“Ferhat Göçer, Ünal Kaya, Hüseyin Kızıltuğ, Atilla Günorta, İsmail Geçim, Arif Odabaşı, Ali Koray Büyükasar, Cem Aydın, Zafer Öztürk, Ogün Kargın, Ahmet Derviş Çetin, Mustafa Kemal Sahlepcioğlu, Erol Alp Sucu, Sinan Demirci.”

Denetleme Kurulu: Sezai Büyükdurmuş, Yakup Güngör Mutlu, Erol Yıldırım

Disiplin Kurulu: Cemal Ünal Alptekin, Hayrettin Dereli, Refik Kesek, Muharrem Yavuz, Aleaddin Pınarbaşı 

 

 Sarıyer Times
besiktasbelediyesi