Son Dakika Haberler

Sarıyer Spor Kulübü’nden ayrıştıran uygulama!

Sarıyer Spor Kulübü gerçekleştirdiği davette ayrıntılarla dikkatleri üstüne çekti.

Sarıyer Spor Kulübü’nden ayrıştıran uygulama!
Okunma : 248 views Yorum Yap

Sarıyer Spor Kulübü gerçekleştirdiği yerel basına kahvaltı davetinde Sarıyer kamuoyuna şaşkınlıklar yaşattı. Davetin basına yapılmasına rağmen Sarıyerli bazı basın mensubu kişilerin bu davete çağrılmaması basının gözünden kaçmadı.

İşte o davet ile ilgili basının açıklamaları.  

Sarıyer Yenigün’de yayınlanan haber.

Sarıyer Spor Kulübü, yerel basına kahvaltılı bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Yenigün Gazetesi olarak toplantıya dahil hiç bir bilgi sunmayacağız. Bunun sebebi eski başkanlardan olan ve kulübü büyük zarara uğratan Mehmet Akdağ’ın yalakalığını yapan kişinin gazeteci sıfatında toplantıya davet edilmesidir.

Sarıyer’de kadınlara yaptığı tacizlerden dolayı adı tacizci sapık Gazeteci olarak anılan S.P Gazetesi’nin ahlaksız genel yayın yönetmeninin, toplantıya davet edilmesi Sarıyer halkı tarafından büyük tepkiye neden olmuştur.

Buna istinaden İstanbul Gazetem’in sahibi Sarıyerli Varol Kısa’nın basın toplantısına davet edilmemesi, manidar karşılanmış ve aynı oranda büyük tepkilere neden olmuştur.

Tüm bu gelişmelerin ardından Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak, Sarıyer Spor Kulübü Basın sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu’nu bir kez daha aklı selim hareket etmeye davet ediyoruz. Gerçekleşen basın toplantısını yok hükmünde sayıyor ve bundan böyle yapılacak tüm organizasyonların daha bilinçli ve onurlu gerçekleşmesini diliyoruz. 

Sarıyer Gözlem olarak açıklamamız.

Bahsi geçen “yerel basına kahvaltı” davetine Sarıyer Gözem’de yerel basın kanalı olarak davet edilmemiştir.

Basılı gazete çıkarmamasına rağmen, Sarıyer gündemiyle Sarıyer’de ilgiyle takip edilen.

Ülke ve siyaset gündemi ile ilgili haberleri ile ülkenin farklı bir çok yerinden de takipçiye sahip olan bir haber portalı olan haber sitemizin neden ve hangi gerekçelerle ayrıştırıldığını merak ediyoruz?

Sarıyer Gözlem gibi diğer bazı basın kanallarınında bu kahvaltıya davet edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunuyoruz.

Sarıyer Spor Kulubü olarak yerel basının ayrıştırılması olarak algılanan bu tutum ve davranış hakkında en kısa zamanda açıklama beklediğimizi tüm Sarıyer kamuoyuna belirtiriz.

Sarıyer Gözlem olarak her zaman Sarıyer Spor Kulübünün başarısını Sarıyerlilere ve bizi takip eden tüm diğer takipçilere aktaran bir haber kanalı olarak bu tutumun özel nedenin görülmesi durumunda Sarıyer Spor Kulübünün tüzel kişiliğine en ufak bir söz etmeden, mevcut yönetime karşı tutumumuzun değişeceğini tüm Sarıyer kamuoyuna belirtiriz.

İstanbul Gazetem sahibi Varol Kısa’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ve haberimize gönderdiği açıklama.

Sarıyer Spor Kulübü yönetiminin düzenlemiş olduğu yerel basına kahvaltı organizasyonuna İstanbul Gazetem ve Sarıyerli bir gazeteci olarak bizde davet almamış bulunmaktayız. Sarıyer Spor Kulübü yönetiminin hangi gerekçeler ile basını bu şekilde ayrıştırdığını anlamak mümkün değil. İstanbul genelinde önemli bir okura sahip olan gazetemiz ve ilgiyle takip edilen haber sitemizin diğer bazı basın kurumları gibi böyle bir organizasyona çağrılmamış olması düşündürücüdür. Her zaman Sarıyer Spor Kulübünün çıkarlarına hizmet eden gazetemizin ve diğer basın kanallarının neden çağrılmadığı konusunda ki Sarıyer Spor Kulübünün açıklamasını bizde merak ediyoruz. Umarız en kısa zamanda konuyla ilgili bir açıklama yapıp kamuoyunu bilgilendirirler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)