Son Dakika Haberler

Sarıyer’de pavyon cinayeti. 19 yaşında öldürüldü!

Sarıyer Huzur Mahallesi’nde pavyona giden 19 yaşındaki bir genç, hesabın yüklü gelmesine itiraz edince kavga çıktı. Yaşanan arbede de göğsünden vurulan genç hayatını kaybetti.

Sarıyer’de pavyon cinayeti. 19 yaşında öldürüldü!
Okunma : 224 views Yorum Yap

Önceki gün saat 07.00 sıralarında Sarıyer Huzur Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddiaya göre 19 yaşındaki Nuh Koç, gece saatlerinde arkadaşlarıyla beraber semtteki bir pavyona geldi. Genç burada sabaha kadar arkadaşlarıyla birlikte alkol alıp eğlendi. İddiaya göre gençler istemediği halde çalışanlar hesabı getirdi. Gençler hesabı istemediklerini söylemeleri üzerine tartışma çıktı. Tartışma sonrasında gençler mekandan kalkmak için bu kez hesabı istedi. Ancak hesap yüklü gelince yeniden tartışma başladı. Hesabı ödeyen gençler ardından mekanın yazıhanesine çıkarak hesaba itiraz etti.

Burada çıkan kavgada önce öldüresiye darbedilen Nuh Koç, sonra silahla göğsünden ve kasığından vurularak ağır yaralandı. Olayın ardından yaralı genç Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hemen ameliyata alınan genç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Haberi alan yakınları yasa boğuldu. Olayın ardından çalışma başlatan polis ekipleri, çok sayıda şahsı gözaltına aldı. Gencin cenazesi ise dün Ayazağa’da toprağa verildi.

 

 

Kaynak: Sarıyer’de pavyon cinayeti