Son Dakika Haberler

Sarıyer’den CHP il yönetimine iki isim!

Yenilenen CHP il başkanlığının çok merak edilen yeni yönetimi bilindiği gibi geçen günlerde açıklanmıştı.

Sarıyer’den CHP il yönetimine iki isim!
Okunma : 135 views Yorum Yap

Yenilenen CHP il başkanlığının çok merak edilen yeni yönetimi bilindiği gibi geçen günlerde açıklanmıştı.

Yeni yönetimin merak edilmesinin yanında Sarıyer CHP içinde de Sarıyer’den kimin veya kimlerin yönetimde olacağı çok merak ediliyordu. Bir çok ismin günlerce basında yer aldığı meraklı bekleyiş, sürpriz iki kişinin Sarıyer’den CHP il yönetimine girmesi ile son buldu. Bunlar Şeyma Dumrul ve Ali Mutlu Köylüoğlu Sizin için şimdilik bu iki yönetici hakkında küçük bilgiler topladık, ve ilerleyen günler için de birer ropörtaj sözü aldık kendilerinden.

O bir doğa savaşçısı, yazar, Siyah-Beyaz aşığı ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı.

Şeyma Dumrul

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. İstanbul Ticaret Üniversitesinde Kamu Hukuku yüksek lisansı yapıyor. İngilizce, Almanca biliyor.

74 Sivil Toplum Kuruluşunun üyesi olduğu İstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı. Aynı zamanda Doğa Savaşçıları Çevre Örgütü Genel Sekreteri.

Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği kurucu üyesi. Cem Tv’de Çevre ve Politika Programını, Kanal 34’te Çevre Dosyası Programını ve Seçime Doğru programını hazırlayıp sundu.

Sarıyer Belediyesi CHP Meclis Üyesi adayıydı ve halihazırda yedek meclis üyesi.

www.turkhaberler.net , www.medikalkanal.net, www.cevrehaberleri.com köşe yazarlığı yaptı ve halen www.barikat1919.org sitesinde köşe yazarlığı yapıyor.

Yönetime giren diğer yönetici Ali Mutlu Köylüoğlu.

Boğaziçi Üniversitesi’de İnşaat mühendisliği okuyan Ali bey Kinetik Mühendislik Proje Yönetimi Müşavirlik ve Araştırma Ltd. Şti.’nin Kurucu Ortağı.