Son Dakika Haberler

Sarıyerliler’e kart müjdesi!

Sarıyer belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor.

Sarıyerliler’e kart müjdesi!
Okunma : 279 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem’in müjdesini verdiği proje yakında Sarıyerlilerin hizmetine sunulacak.

Özellikle Ramazan dönemlerinde koli dağıtımı yapılarak ihtiyaç sahiplerine yardım yapan Sarıyer Belediyesi bu uygulamayı daha sağlıklı ve halkın kişisel haklarını da düşünerek başka bir formata taşıyor. Koli dağıtımında hedeflenen amaca hizmetin daha faydalı ulaşmasını  ve bunun daha sistematik ve ihtiyaç sahibinin ihtiyacına cevap verecek şekilde olmasını isteyen Sarıyer Belediyesi bu uygulamanın yerine SARIYER HALK KART projesini hayata geçiriyor.

Proje konusunda çalışmaların devam ettiğini belirten İsmail Erdem “ihtiyaç sahibi alileler belediyemizce tespit edilmeye başlandı. Bunla ilgili eski verilerden yola çıkılarak listeler yeniden güncelleniyor. Kartlar gerçekten ihtiyacı olan kişilere dağıtılacak. Ayrıca kart Sarıyer’de bulunan anlaşmalı marketlerde geçerli olacak, böylelikle hem halkımız kazanacak, hem de Sarıyerli esnaf bu alış verişten faydalanmış olacak” şeklinde açıklamada bulunarak kartın Ramazana kadar dağıtılmasının öngörüldüğünü belirtti.

Sosyal market açılıyor.

Başkan yardımcısı İsmail Erdem ayrıca yaptığı açıklama ile Sarıyerlilere bir müjde daha verdi. Projenin hazırlık aşamasında olduğunu belirten Erdem, Büyükdere’de bir sosyal market açmak için çalıştıklarını belirtti.

Sarıyer Gözlem.

besiktasbelediyesi