SASİDER birlikteliğini pekiştirdi.
2 okunma

SASİDER birlikteliğini pekiştirdi.

ABONE OL
25 Temmuz 2017 16:25
SASİDER birlikteliğini pekiştirdi.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) yönetim kurulu Başkan Ali Genç’in ev sahipliğinde Korupark İstanbul’da bir araya gelerek olağan toplantısını gerçekleştirip gündemi ve çalışmalarını değerlendirdi.

Yoğun bir katılımın olduğu yönetim kurulu toplantısında il dışında bulunan yönetim kurulu üyeleri dışında ki tüm yöneticiler ve yedek üyeler toplatıya iştirak ederek toplantıya ilgiyi yükselttiler.

Yeni dernek merkezinin tadilatının devam ettiği şu günlerde dernek toplantıları için Korupark İstanbul tesislerini açan Başkan Ali Genç herkesi tek tek karşıladı.

Her zamanki gibi samimi ve dostane birlikteliği ile başlayan toplantıyı başkan yardımcısı Bilal  Başpınar açarken, Ali Genç gündemi ve geleceğe dair değerlendirmeleri ile toplantıyı devam ettirdi. Ali Genç’in konuşması sonrası söz alan yönetim kurulu üyeleri görüş ve temennilerini belirtti.

SASİDER yönetim kurulu toplantısı toplu olarak çekilen birlik ve beraberlik pozuyla son buldu.

İşte toplantı sırasında başkan Ali Genç’in konuşmasından satır başları.

“Bizi ayakta tutan ve büyüten birlikteliğimiz ve birbirimize olan sorumluluğumuzdur”

“Ali Genç olarak bulunduğum her ortamda ve davet edildiğim her etkinlikte, SASİDER yönetim kurulu başkanı olarak Sivaslıları temsilen o davete icazet etmekteyim. Bana gösterilecek her ilgi ve alakanın Sivaslılara gösterileceğini düşünerek bulunduğum yerde Sivaslılığı ve Sivaslıları temsil ediyorum. Sivaslılar olarak bizleri birlikte tutan ve büyüten birlikteliğimizden gelen güç ve birbirimize karşı olan sorumluluğumuzdur. Bu sorumluluk ile davet edildiğim her ortamda Sivaslılara verilen değeri korumak ve kollamak zorundayım. Bu bizim için her türlü siyasi oluşumdan da siyasi beklentilerden de önemlidir.

İşte bu bakış açısı ile yola çıktığını bildiğim SASİDER’de başkan olma onuru, Sivaslıları temsil etme gururu bize vaat edilen her şeyden önce gelir. 

Bugüne kadar yaptıklarımız ile bunu her zaman ortaya koyduk ve koymaya da devam edeceğiz. Kimsenin arka bahçesi olmadık olmayacağız. Tek amacımız Sarıyer ve Sarıyer’de Sivaslıların mutluluğu ve huzuru.

Bugüne kadar bunu Sivaslılara layık bir şekilde devam ettirdik bundan sonrada devam ettireceğiz. Bu inanç ve güven bizimle beraber her koşul altında var olan yol arkadaşlarımda var. 

Şunun çok iyi bilinmesini istiyoruz ki, Sivaslılar biz var olduğumuz sürece hiç bir alanda sahipsiz kalmasın diye uğraşımız. Kimsenin hiçbir siyasi çıkar için Sivaslılığın değerini düşürmemek için uğraşımız. Biliyoruz ki bu duruşumuzdan bazıları rahatsız olacaktır. Bazılarının çıkarlarına denk gelmeyecektir. Olabilir bazı kişiler bu kutlu duruş yerine başka dayatmalara teslim olmuş olabilir, olmak zorunda kalabilir. Ama biz onlar içinde mücadele etmeye devam edeceğiz.

Herkes bilsin ki SASİDER büyük bir ailedir, bu aile çeşitli görüş ve farklılığın harmanlanıp bir biriyle yoğrulmasıyla bir araya gelmiş kocaman bir bütündür. Bizi bir bütün yapanda bu birlikteliğin önce Sivaslılık, önce Sarıyer, önce milletimiz, önce ülkemiz, önce tüm milletimizin huzurunun temin edilmesi için harcayacağı çabadır. 

Yapacak çok işimiz var, bunları planlıyoruz, adım adım da ortaya çıkaracağız.”

 

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP