SASİDER’den Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti.
2 okunma

SASİDER’den Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti.

ABONE OL
14 Aralık 2017 11:37
SASİDER’den Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sarıyer Sivaslılar Derneği Yönetim Kurulu (SASİDER) Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret ederek, Sarıyer’e kattıkları belediye binası nedeniyle teşekkürlerini iletip hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Sarıyer’e değer katan bir projenin son bulması ve binanın hizmete açılması ile “göçebe” hayatı gibi her birimin başka bir alanda olduğu Sarıyer Belediyesini bir araya toplayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibini bu binayı Sarıyer’e kazandırdıkları ve Sarıyer’in öz kaynakları ile böyle kıymetli ve aynı zamanda uluslararası alanda “yeşil bina” olması ile sertifika sahibi olan bir yapıyı ortaya çıkardıkları için tebrik eden SASİDER bakanı Ali Genç Şükrü Genç’e bu ve buna benzer hizmetleri nedeniyle hem Sarıyerliler ve hem de Sarıyer’de yaşayan Sivaslılar adına teşekkür etti. Belediye başkanlığı yaptığı dönem boyunca Sarıyer’e kattıkları değerlerin Sarıyerlilerin hak ettiği hizmetler olduğunu, bir sivil toplum kuruluşu olarakta bu hizmetleri her açıdan takipçileri olduğunu belirten Ali Genç Sarıyer ve Sarıyerliler için yapılan her hizmetin kıymetli olduğunu, sahiplenilmesi ve desteklenmesi gerektiğini belirtti. Ali Genç “Bu anlamda Sarıyer’de yaşayan Sivaslılar olarak Sarıyer için üstümüze düşen her görevi yapmak için bizlerde elimizden geleni en iyisi ile yapmaya çalışmaktayız, yerel yönetimler ile uyum içinde olup toplum ve onun değerleri için çalışmayı ilke edinen SASİDER olarak tekrar emekleriniz ve kattığınız değer için teşekkür ederiz” açıklaması ile dileklerini dile getirdi.

Başkan Şükrü Genç ise bu nazik ziyaretlerinden dolayı SASDER yönetim kuruluna teşekkür ederken, bugün biz bu hizmetleri yapabiliyor ve böyle yapıları ortaya çıkarabiliyorsak bunda en büyük katkının ve desteğin sivil toplum kuruluşlarından geldiğinin altını çizdi. Sonuçta sivil toplum kuruluşlarının halkın nabzını tutan çok önemli kurumlar olduğunu SASİDER’in ise Sarıyer’de çok önemli bir kesimin sesi olduğunu bildiklerini belirtti. Nicelik olarak Sarıyer nüfusunun önemli bir kesimini oluşturan Sivaslıların belediyeye, hizmetlere yaklaşımlarının ve desteklerinin çok önemli olduğunu bu desteklerin kendilerine güç verdiğini ve bu güç ve güvenlede daha faydalı çalıştıklarını belirten Şükrü Genç, Sarıyer’in en önemli sorunlarını yine birlikte aşacaklarını belirtti. Bu sorunların başında gelen mülkiyet sorunun çözülmesi için belediye olarak tüm girişimlerini yaptıklarını fakat sizin gibi aktif derneklerinde bu konuda bizlere daha fazla destek olmanız ile tüm Sarıyerlilerin mülkiyetlerini kendi adlarına kazanacaklarını ve kanayan bu yaranın kapanacağını belirterek tüm ekip arkadaşları adına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini belirtti.

Ziyaret sırasında yönetim kurulu üyeleri tek tek kendilerini tanıtıp düşüncelerini aktarırken, aslında ev sahibi olarak SASDER yönetimini karşılayan, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay ve İsmail Erdem ile birlikte meclis üyesi Nadir Günday’da Sivaslı ve SASİDER üyesi olmalarından dolayı aynı zamanda misafir olarak Şükrü Genç ve belediyenin hizmetleri hakkında Sivaslılıkları ile görüşlerini açıklayarak ortama farklı bir espiri kattılar.

SASİDER heyetinin Başkan Şükrü Genç’i ziyaretlerinin bir vesilesi olarak hediye ettikleri kalem, ilerde Sarıyerlilerin tapularını imzalamak için kullanılması dilekleri ise memnuniyet ve tebessümlere vesile oldu.

SASİDER heyeti Şükrü Genç ziyaretinden sonra İsmail Erdem’e de makamında kısa bir ziyaretle hayırlı olsun diyerek belediye binasından ayrıldı.

 

Sarıyer Gözlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP