Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Sefaköy’deki o sokakta her yer delik deşik! Gözaltılar var

Küçükçekmece Sefaköy'de dün iki grup arasında çıkan ve uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada, yoldan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz hayatını kaybetti. 6 kişi gözaltına alındı.

Sefaköy’deki o sokakta her yer delik deşik! Gözaltılar var
Okunma : 59 views Yorum Yap

Küçükçekmece Sefaköy’de yoldan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz’ün ölümüyle sonuçlanan çatışmayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Çatışmanın iki grup arasında, “rant” kavgasından dolayı çıktığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Küçükçekmece’de dün iki grup arasında çıkan  ve uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada, yoldan geçen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz hayatını kaybetti. Çatışmada sokaktaki ev, araç ve bir iş yerlerine çok sayıda kurşun isabet etti. Gündüz çekilen görüntüler çatışmanın boyutunu ortaya koydu.

Hayatını kaybeden Emircan Açıkgöz’ün bir yakını, “Halı saha maçından sonra çiğ köfte yemeye gidiyormuş. Arada kalıyor. 78 tane kurşun sıkılmış. Dünya savaşı mı bu? Suçu yokken arada ölüyor. Kim verecek bunun  hesabını? Söylenecek bir söz yok. Başkasının çocuğu ölmesin. 8 tane kurşunla ölüyor” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Küçükçekmece’de iki grup arasında çıkan ve uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada, yoldan geçmekte olan bir genç hayatını kaybetti.

HALI SAHA MAÇINDAN DÖNEN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

Olay, İnönü Mahallesi Alageyik Caddesi ve çevre sokaklarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, araçlarıyla gelen iki grup henüz bilinmeyen bir nedenle silahlı çatışmaya girdi. Uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada olayla ilgisi olmayan ve bir araç içerisinde arkadaşlarıyla halı sahadan dönen 16 yaşındaki Emircan Açıkgöz isimli genç çatışmanın ortasında kaldı. Boynuna ve göğsüne isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Emircan Açıkgöz ambulansla hastaneye kaldırıldı. 16 yaşındaki genç kaldırıldığı özel hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

POLİS EKİPLERİ İNCEME YAPTI

Çatışmanın yaşandı sokaklarda polis ekipleri inceleme yaptı. Sokaklarda çok sayıda boş mermi kovanı bulunurken, çatışmada uzun namlulu silahlarında kullanıldığı tespit edildi. Çok sayıda ev, iş yeri ve araçlara mermi isabet ettiği görüldü. Çatışmaya giren kişilerden birinin silahı ise sokak üzerinde bulundu.

Kaynak: Sefaköy’deki o sokakta her yer delik deşik! Gözaltılar var

 

sariyerbelediyesi