Sevgilinize cinsel içerikli mesajlar gönderirken dikkat!
1 okunma

Sevgilinize cinsel içerikli mesajlar gönderirken dikkat!

ABONE OL
15 Eylül 2017 10:34
Sevgilinize cinsel içerikli mesajlar gönderirken dikkat!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

PembeNar – Ayge Buse GÜNDOĞAN / Aşk mektuplarının yerini sexting aldı. Partnerinizle aranızdaki buzları eritmek, ilişkinize heyecan katmak istiyorsanız sexting tam size göre. Özellikle yoğun iş temposu ve zamanın getirdiği rutinlik ilişkinizdeki büyüyü kaybetmeye neden olabilir. Sexting ilişkinizin ilk günlerinde yaşadığınız tutkuyu daha güçlü bir şekilde geri getirecek.

Sexting nedir?

Sexting bir çeşit erotik mesajlaşma şeklidir. Resim, video ya da mesaj yoluyla sexting yapabilirsiniz. Sexting sadece içerisinde çıplaklık olan resimlerin paylaşılması ya da cinsel içerikli mesajların gönderilmesinden ziyade partnerinizle cinselliğinizi estetik boyutlara taşıyarak ilişkinize heyecan Katar. Kısacası sexting bir çeşit tahrik etme sanatıdır. Başarılı bir sexting iki tarafı da uyararak bir önsevişme gibi gerçek ilişkiye hazırlar.

Sexting nasıl yapılır?

Ağırdan alın

İlk adım olarak cinsel içerikli mesaj ya da fotoğraf atmak yerine, onu düşündüğünüzü, onu ne kadar özlediğinizi belirtecek bir mesaj atın. Her şeyi tek mesajda yazmayın. Ağır ağır tepkisini ölçerek ilerleyin ve aldığınız cevaba göre ilerleyin. Sexting’i bir önsevişme olarak kullanın. Sexting sonrasında yaşanacakların ipucunu vererek aranızdaki tutkuyu arttırır. Net ve açık olun ama ona istediği her şeyi bir anda vermeyin. Gerçek hayattaki tahrik edici konuşmalarda olduğu gibi, ona, neler yapmak istediğinizi anlatmalısınız.

Davetkar olun

Dereceli olarak ateşi arttırın. Örneğin; onu nasıl hayal ettiğinizi ve size neler yapmasını istediğinizi söyleyin. Daha önceden yaşadığınız tutkulu bir sevişmeyi hala hatırladığınızı ve hala içinizi titrettiğini söyleyebilirsiniz. Davetkar, çıplak bir fotoğrafınızı göndermek onu çıldırtacaktır. Bulunduğunuz ortam neresi olursa olsun onu yine de istediğinizi ve kendinize onu düşünerek dokunduğunuzu söyleyin.

Girişken olun

Cesur olmanız ona çekici gelecektir. Ona istediklerini veriyorsanız almaktan da korkmayın; ona sorular sorun, en derin fantezilerini paylaşmasını sağlayın. Unutmayın mesajlaşırken gerçek hayatta söyleyemediklerimizi söyleyecek cesareti buluruz.

Bazı sexting mesaj örnekleri:

-Tüm gün seni ve bana hissettirdiklerini düşündüm.
-Sana bir sürprizim var.
-Eve geldiğin anda soyunmaya başlayacağım.
-Seni istiyorum.
-Kendine dokunurken ne düşünüyorsun?
-Şu an seni hissetmek istiyorum.
-Bu gece kontrol bende olacak.
-Saçlarımı çekerek benimle sevişmeni istiyorum.
-Dün rüyamda seni gördüm.
-Boşalmana bana yalvarana kadar izin vermeyeceğim.
-İş kıyafetlerimin altına giydiklerimi asla tahmin edemezsin.

Sexting yaparken dikkat etmeniz gerekenler:

Utangaç olmayın, unutmayın kimse utangaçlıkta tutkuyu yaşatamaz.

Cinsel organınızın fotoğrafını tak diye göndermeyin. Bunun yerine onu tahrik etmenin daha estetik yolu olarak ufak dekolteler verin.

Siz alkollüyken o değilse sexting’ e girmeyin. Ne kadar ateşli hissederseniz hissedin sarhoş olduğunuzda karşı tarafa kendinizi komik duruma düşürebilirsiniz.

Mesajlarına geç cevap vermeyin. İki taraf birden yükselmişken ona detaylı mesaj atayım diye zaman harcıyorsanız onun ilgisini kaybedebilirsiniz.

‘Zor’u oynamayın. Sürekli attığınız fotoğrafa karşılık beklerseniz karşınızdakini korkutabilirsiniz.

Mesajlaşma sonrası telefonunuzdaki fotoğraf ve mesajları silmeyi unutmayın.

Kaynak: Sevgilinize cinsel içerikli mesajlar gönderirken dikkat!

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP