Şimdi de CHP bayraklarına saldırmaya başladılar!
59 okunma

Şimdi de CHP bayraklarına saldırmaya başladılar!

Sarıyer’de , CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Oktay Aksu ve İmamoğlu afişlerini kesici aletlerle saldıranlar çirkin saldırıyı bu kez CHP bayraklarına yaptı

ABONE OL
22 Mart 2024 14:55
Şimdi de CHP bayraklarına saldırmaya başladılar!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balta Limanı Mahallesi girişinde asılı duran CHP bayraklarının tamamı kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kesici aletlerle işlevsiz hale getirilerek, yerlere atıldı.

Bu saaldırıların özellikle belli bölgelerde yapılması dikkatlerden kaçmıyorken, son zamanlarda saldırıların pankartlardan bayraklara sıçraması ise CHP’ye oy verme refleksi gösterme eğiliminde olan seçmene mi algı yapıldığı sorusu sorulmaya başlandı.

Konu ile ilgili yetkilileri defalarca göreve çağıran CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Cumhuriyet Halk Partisi kurumsal kimliğine yapılan bu saygısızca davranışları Sarıyerli komşularının ve kamuoyunun takdirine bıraktıklarını ifade ederek, ‘Kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi’ne yapılan bu çirkin saldırıyı lanetle kınıyorum. Demokratik bir ortamda sürdürdüğümüz çalışmalarımızı çirkin davranışlarıyla gölgelemek isteyenlere Sarıyerliler olarak en güzel cevabımızı 31 Mart’ta seçimi kazandığımızda vereceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanetidir. Onun emanetine el uzatanlar  Sarıyerli komşularımıza ve halkımıza en büyük düşmanlığı yapanlardır. Yetkilileri bir kez daha göreve çağırıyorum’ dedi.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP