Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Siyaset dünyası Mesut Yılmaz’ın acı gününde buluştu

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlanıyor.

Siyaset dünyası Mesut Yılmaz’ın acı gününde buluştu
Okunma : 67 views Yorum Yap

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, cumartesi günü yaşamını yitiren oğlu Yavuz Yılmaz‘ın cenazesini Gayrettepe’deki özel hastaneden aldı. Mesut Yılmaz, oğlunun cenazesini omuz vererek cenaze aracına taşıdı. Berna Yılmaz’ın camide küçük oğlu Hasan Yılmaz’a sarılarak gözyaşları döktüğü görüldü. Cenaze namazının kılınacağı camiye AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eski başbakanlardan Tansu Çiller ve Ahmet Davutoğlu geldi. Yavuz Yılmaz’ın naaşı, kılınan cenaze namazının ardından defnedilmek üzere Kanlıca mezarlığına götürüldü.

İŞTE CENAZE TÖRENİNDE YAŞANANLAR:

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın cenazesi Marmara İlahiyat Camii’ne getirildi.

Cenazeyi hastaneye almaya gelen Mesut Yılmaz cezane aracına binerek camiye geldi. Mesut Yılmaz da tabuta omuz verdi. Yavuz Yılmaz’ın cenazesi cami avlusuna götürüldü.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENİYOR

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Cami’nde cenaze töreni düzenleniyor. Mesut Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz cami bahçesinde taziyeleri kabul ediyor. Törene siyaset, iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda isim katılıyor. Yavuz Yılmaz, öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kanlıca Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

MESUT YILMAZ OĞLUNUN CENAZESİNİ ALMAK İÇİN HASTANEYE GELDİ

MESUT YILMAZ OĞLUNUN TABUTUNA OMUZ VERDİ

CENAZE TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER – 1

Kaynak: Siyaset dünyası Mesut Yılmaz’ın acı gününde buluştu

sariyerbelediyesi