Son Dakika Haberler

Şükrü Genç virüsü yendi ve kaldığı yerden devam etti!

Koronavirüsü yenen Şükrü Genç belediye çalışmalarını yerinde takip ederek iş başı yaptı.

Şükrü Genç virüsü yendi ve kaldığı yerden devam etti!
Okunma : 288 views Yorum Yap

Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra zorunlu olarak evde karantinaya alınan Şükrü Genç karantina süresi bitip testi negative döndükten hemen sonra görevinin başına dönerek Sarıyer Belediyesi’nde devam eden hizmetlerini kontrol etti.

10 günlük karantina süresi içinde evinden tüm belediye çalışmalarını aralıksız takip edip, yeni hizmetler için evden çalışma fırsatı bulan Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç, karantinanın bitip işinin başına döndüğü ilk gün Maden Mahallesi’nde yapımı devam eden Prof. Dr. Uğur Şahin & Prof. Dr. Özlem Türeci Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Sona gelinen rehabilitasyon merkezinin çalışmalarını yerinde takip edip, çalışan ekipten bilgi alan Şükrü Genç, yapımı bitme aşamasına gelen ve çok amaçlı bir tesis olarak kullanılacak rehabilitasyon merkezinin Sarıyer halkının hizmetine sunulacağı günün heyecan ve gururla beklediklerini belirtirken, Sarıyer halkının bu ve benzeri bir çok hizmeti hak ettiğini, ekip olarak yeni hizmetler ile Sarıyerlileri yaşamlarına dokunacaklarını belirtti.