Son Dakika Haberler

Taciz ve saldırı faili sapık tutuklandı!

Cihangir'de bir kadının uğradığı taciz ve saldırının görüntüleri ortaya çıkmış, 19 yaşındaki sapık Berzan E.Ç. tutuklandı.

Taciz ve saldırı faili sapık tutuklandı!
Okunma : 180 views Yorum Yap

İstanbul Cihangir Sanatkarlar Parkı’nda yürüyen bir kadın güpegündüz bir tacizcinin saldırısına uğramıştı.

Kadına arkadan yaklaşan şahıs önce elle taciz etmiş, kadının tepki göstermesi üzerine kollarından tutarak kaçmasına engel olmuştu.

Sapık, bir yandan tacizlerini sürdüren şahıs bir yandan da kadının bağırmasına engel olmak için ağzını kapatıp bıçakla tehdit etmişti.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Söz konusu görüntülerin sosyal medyada yayınlanmış ve büyük tepki almıştı.

TUTUKLAMA TALEBİ İLE MAHKEME SEVK EDİLDİ

Sapık, görüntülerin sosyal medyada yankı uyandırmasının ardından gözaltına alınmıştı.

Taksim Şehit Haşim Usta Polis Merkezi’ndeki işlemleri biten şüpheli Berzan E.Ç. Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Şüpheli, savcılık tarafından alınan ifadesinin ardından tutuklama talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza hakimliğine sevk edildi.

TUTUKLANDI

Cihangir’deki taciz şüphelisi tutuklanma talebiyle çıkarıldığı nöbetçi Sulh Ceza hakimliğince “Cinsel saldırı”, “Silahla tehdit” ve “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından tutuklandı.

Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na getirilmişti. Şüpheli, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince “Cinsel saldırı”, “Silahla tehdit” ve “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: Cihangir’in göbeğinde taciz ve saldırı faili 19 yaşındaki sapık tutuklandı!