Tarabya Ömürtepe’de tehlikeli gerginlik!
1 okunma

Tarabya Ömürtepe’de tehlikeli gerginlik!

ABONE OL
14 Aralık 2017 10:50
Tarabya Ömürtepe’de tehlikeli gerginlik!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber sitemize aktarılan bilgilere göre, asker göndermek için konvoy yaptığı düşünülen bir grubun Ömürtepe’de bulunan Halkevi Tarabya şubesinin önünden geçtiği sırada konvoyu durdurup, o sırada Halkevi’nde bulunan ve temizlik yaptığı söylenen kişilere sataşmaya çalışıp, içeri girmeye çalışması ile bir gerginliğin yaşandığı belirtiliyor.

Konvoyda bulunanların araçlardan inerek Halkevi’nde bulunanlara sataşmaya çalışması, bazı sloganlar atması sonrası başladığı belirtilen gerginliğin yine konvoy içinde bulunan bir kaç kişinin ve Ömürtepe sakinlerinin tepki ve araya girmesi ile son bulduğu iletildi.

Kalabalık bir grup olan konvoyun o sırada Halkevi’nde bulunan iki kişiye saldırması durumunda çok üzücü olayların yaşanabileceğini ve olayın bu boyuta gelememesinin sevindirici olduğunu belirten Ömürtepe sakinleri, bu tarz olayların yaşanmasını, kimsenin insanların düşünce ve inançlarından dolayı hedefe konmasının kabul edilir olmadığını belittiler.

Olay sırasında evlerinin balkonuna ve camına çıkan bazı kişilerin ise tepkilerini kalabalık gruba attığı patates, domates, yumurta gibi şeylerle gösterdiği aktarıldı.

Olay anı çevrede telefonu ile çekim yapanların kamerasına şöyle yansıdı.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP