Son Dakika Haberler

Tayt Kullanım Alanları

Tayt modelleri bayanların kendilerini en rahat hissettikleri giysilerdendir.

Tayt Kullanım Alanları
Okunma : 114 views Yorum Yap

Tayt modelleri bayanların kendilerini en rahat hissettikleri giysilerdendir. Özellikle taytlar spor yaparken rahat ürünleri ile kullanılır. Bu giysiler vücuda tam oturan, kas yapısını destekleyici, ürünlerdir. Özellikle günlük hayatta hareket kolaylığı sağlayan modelleri ile tercih edilirler.

Taytlar yaz ve kış tüm mevsimlerde ter tutma özelliğine sahiptir. Spor tayt modelleri; cildi terden arındıran, hava geçişini sağlayan kumaş malzemeleri ile üretilir. Her yaşta ve beden de vücut yapısına tam uyumlu oluşu ve elastik bel bandı ile birbirinden farklı modeller sahiptir.

Tayt Modelleri Nelerdir?

Taytlar, güneş ışınlarına özel kumaş özellikleri ile üretilirler. Modellerin çoğunda hareket alanı sağlayan esnek yapılar kullanılır. Tüm kullanıcılara özel canlı renkle sporcu taytlarında yer alır. Tayt modelleri spor ve günlük hayatta her stile uygun olarak kullanılır. Tayt modellerin hepsinde esnek kumaş kullanılır. Destekleyici örme tekniği ile toparlayıcı yapısı bulunur. Ayrıca tayt modelleri iç göstermeyen kumaştan üretilir. Tüm modellerde bölgesel lazer kesim vardır. Tayt modelleri cepli olarak da tasarlanmıştır. Yan kısımlarında özel seamless teknolojisi kullanılmıştır. Bazı modellerinde piramit varak desenli tasarımlar vardır.

Sizlerde bayan tayt modelleri özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz firmayı inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında satış ve diğer bilgiler için https://www.lescon.com.tr/bayan-taytlari/ sitesini inceleyebilirsiniz.