Son Dakika Haberler

Travel Sistem Bebek Arabası

Bebek arabaları modelleri arasında özellikleriyle ayrılan ve taşıma kapasitesi daha hoş ve kaliteli olan travel sistem bebek arabası

Travel Sistem Bebek Arabası
Okunma : 1.210 views Yorum Yap

Bebek arabaları modelleri arasında özellikleriyle ayrılan ve taşıma kapasitesi daha hoş ve kaliteli olan travel sistem bebek arabası modelleri doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Doğumdan itibaren 6 aylık sürece kadar kullanımı uygun olan bu modellerde yer alan taşıma alanı hem bebek arabasıyla hem de otomobillerle uyumlu şekilde kullanılıyor.

Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri

Travel sistem bebek arabası modellerinde tamamen kapanma özelliği vardır. Bu özellik sayesinde bebek arabaları fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda 5 farklı noktadan ayarlanabilen emniyet kemeri sayesinde, bebekler oldukça güvenilir bir şekilde gezintiye çıkabiliyorlar. Tekerleklerinde yer alan süspansiyon sistemiyle de fren sabitleme özelliği derhal devreye giriyor ve ani durmalarda hiçbir problem yaşanmıyor.

Travel Sistem Bebek Arabası Kolayca Kapanıyor

Kolayca kapanabilme ve takılabilme özelliğine sahip olan oturma ünitesiyle dikkat çeken travel sistem bebek arabası modelleri en çok tercih edilen modeller içerisinde yer alıyor. Bebeklerinizin keyfi ve güvenliği için https://www.pegperegoshop.com.tr/travel-sistem-bebek-arabalari adresine online olarak girerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)