Son Dakika Haberler

Tunik Gömlek

Tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Vücut ölçülerini belli etmeyen aynı zamanda rahat bir kullanıma sahip olan genelde pantolon üzeri giyilen uzun gömlektir.

Tunik Gömlek
Okunma : 543 views Yorum Yap

Tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Vücut ölçülerini belli etmeyen aynı zamanda rahat bir kullanıma sahip olan genelde pantolon üzeri giyilen uzun gömlektir. Mevsime uygun olarak bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hem rutin günlük yaşamda hem de şık modelleri ile iş ortamında kullanılabilir. Her zevke ve her vücut tipine hitap edebilecek çok sayıda tunik gömlek modelleri mevcuttur.

Tunik Gömlek Seçenekleri

Bu sektörde her renkte ve modelde tunik gömlek bulmak mümkündür. Fakat tunik gömlek alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Hafif kilolu bayanlar kesimi dar ve enine çizgili tunik gömlek seçeneklerinden biraz uzak durmalıdır. Bu kesim modeller kilo problemi olan kadınları biraz daha kilolu gösterebilmektedir. Başka bir seçimde iş yerinde veya ofiste saten kumaşlar ve yine kullanımı rahat olan şifon kumaşlar tercihiniz olur ise ofise uygun şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tunik gömlek modelleri her sezon rağbet görüyor olsa da yazın daha fazla kullanılmaktadır. Rahat kesimi canlı hareketli modelleri ile tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez kıyafetler haline geliyor. Gideceğiniz ortamın durumuna göre model renk ve kesim anlamında birçok seçenek sunulmaktadır. Ürünlere linkten https://www.paqu.com.tr/tunik-gomlek ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)