Son Dakika Haberler

ÜÇ DAHİ VE OYUN ARASI OYUNLARI SAHNEDE

Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen Oyun Arası Oyun ve Üç Dahi oyunları tiyatro severler tarafından büyük beğeni kazandı.

ÜÇ DAHİ VE OYUN ARASI OYUNLARI SAHNEDE
Okunma : 100 views Yorum Yap

Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen Oyun Arası Oyun ve Üç Dahi oyunları tiyatro severler tarafından büyük beğeni kazandı. Sadece Sarıyer’den değil, İstanbul’un farklı ilçelerinden gelerek Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenen oyunları izleyen vatandaşlar perde sonunda tiyatrocuları ayakta alkışladılar.

Tiyatro sezonunun açılmasıyla Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından hazırlanarak sahneye koyulan birbirinden güzel iki ayrı oyun izleyiciler tarafından tam not aldı. Bir tiyatro oyununun gala gecesinde seyretmeye giden beyaz yakalı bir çalışan ile bağlı bulunduğu yönetici arasında geçen trajikomik bir hikayeden oluşan Oyun Arası Oyun’u ile paranoid şizofren bir müzisyen, obsesif kompulsif bozukluğu olan bir bilim adamı ve otizm spektrum bozukluğu olan bir medyumun tutuldukları klinikte gizli bir deney üzerine çalışmalarını anlatan Üç Dahi oyunları yeni yılda da izleyicisiyle buluşacak. Tiyatro severlerin ücretsiz olarak izleme imkanı bulduğu oyunlar için www.sariyer.bel.tr adresi üzerinden rezervasyon yapılması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)