Sarıyer Gözlem

Uğur Taşçı Parkında sona gelindi.

İçerisinde halı saha, basketbol sahası, jimnastik aletleri, seyir terası, yürüyüş parkuru, sosyal dinleti alanı barındıracak olan kompleks ayrıca Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (SAGEM) şubesi ve Çocuk Gündüz Bakımevi’ne de ev sahipliği yapacak.

Park alanında yapımı süren halı saha ve basketbol sahaları direkleri takılmaya devam ediyor. Yürüyüş parkur alanlarının taş döşemesi süren projede seyir terasları, SAGEM ve Gündüz Bakımevi ile jimnastik aletlerinin beton zemini döküldü. Tüm çalışmalar hızla ilerliyor.

“Her Mahalleye SAGEM ve Gündüz Bakımevi”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in her fırsatta ısrarla vurguladığı her mahalleye bir SAGEM şubesi ve Çocuk Gündüz Bakımevi kazandırma projesi de böylece Ferahevler’de de hayata geçiyor. Geçtiğimiz senelerde açılan Ferahevler SAGEM şubesi yeni yerine taşınacak, gündüz bakımevi ise Ferahevler’de ilk kez hizmete başlayacak.

“Başkan Şükrü Genç Sözünü Tuttu”

Üsteğmen Uğur Taşçı’nın evine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada verdiği sözün arkasında duran Başkan Genç, “Şehit düşen üsteğmenimize yakışır bir spor kompleksini ilçemize kazandırıyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen projenin önümüzdeki aylarda bitirilmesi planlanıyor.

 

Exit mobile version