Son Dakika Haberler

Ünsal Bilgiç’ten 29 Ekim mesajı.

MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ünsal Bilgiç’ten 29 Ekim mesajı.
Okunma : 101 views Yorum Yap

MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıl dönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla kutladı.

İşte MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, 29 Ekim mesajı;

Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine hür iradesi ile kendi kendini yönetmesi adına millet tarafından vekil tayin edilenler ile yasama organını yürütecek devletimizi sevk ve idare ederek yönetecek iradeyi koyma hakkı adına ilan etmiş olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin 92. Kuruluş yılını idrak etmekteyiz.

100.Kuruluş yılında Lider Ülke olması adına gayret inanç ve çaba gösterdiğimiz Cumhuriyetimiz önümüzdeki Pazar (1 Kasım) da kuruluş amacına uygun olarak yeniden sandık başına gidecektir.

Dilek ve temennimiz şudur ki;

Ülkemiz ve milletimiz bölünmez ve ayrılmaz tarihsel ve kültürel milli ve manevi tüm değerleri ile dün olduğu gibi bugün ve yarında, sağlam temeller üzerinde geleceğe doğru yol alsın, Milletimiz her türlü oyun ve aldatmaya karşı birlikte dimdik dursun, Gelecek adına tercih yapacağımız (1 Kasım) günü milletimizin oy kullanmaya haiz tüm fertlerinin milli iradeyi ortaya koyma adına sandığa gitmesi tercihlerini TBMM de temsil edilmesini istedikleri siyasi organizasyona kullanmalarıdır. Bizler Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak milletimizin vereceği her karara saygı duyarak tercih edildiğimiz noktada millet adına yaşanan tüm huzursuzluk ortamının sona ereceğini refahın ve sosyal dokunun yeniden onarımını yapacağımızı, Yalnız Türk milletinden yana tavır alacağımızı Devletimizin ebed müddet yaşaması adına özveri ile çalışacağımızı tekraren taahhüt eder.

Tüm Sarıyer halkına huzur sükunet kardeşlik havası içinde bir genel seçim geçirmesini Yüce Allah (c.c) niyaz ederim.