Ve adaylık için kararını verdi!
5 okunma

Ve adaylık için kararını verdi!

ABONE OL
4 Aralık 2017 13:54
Ve adaylık için kararını verdi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçen günlerde ismi CHP Sarıyer ilçe başkan adaylığı için kulislere düşen ve kendisi ile yaptığımız görüşme sonrası karar aşamasında olduğunu belirten Sevim Yalınkılıç haber sitemize yeni bir açıklama yaparak kararını belirtti.

Adaylık için uzun bir düşünme evresini geride bıraktığını belirten ve bu sürenin sonunda değerlendirmelerini yapan Yalınkılıç kesin olarak CHP İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Daha önce Gökhan Zeybek ve Ali Rıza Yılmaz’ın adaylığını desteklediği belirtilen Yalınkılıç için Şükrü Genç’e yakın kaynakların yaptığı açıklamada bunun böyle olmadığı Yalınkılıç’ın daha önce kesinlikle seçimlere müdahil olmayacağını defalarca çevresine belirttiğini duyduğumuz Şükrü Genç’in adayı olduğunu belirttiler. Yalınkılıç ise bu konuda herhangi bir beyanatta bulunmadı..

Böylelikle Yalınkılıç, Yeter Büyükdurmuş, Veysel Kalkan, Erdal Sarıgöl, Cebrail Şahin, Hasan Saim Öztürk, Salman Sarıtaş ve Uğurhan Atma ile birlikte CHP Sarıyer’de aday sayısı şu an itibarıyla 8’e çıkmış bulunuyor.

Bu sekiz isim dışında Ali Sönmez’in adaylığını açıklamak için delegeler arasında çalışma yürüttüğüde belirtilirken Ali Sönmez cephesinin de yakında adaylık açıklamasında bulunabileceği gelen bilgiler arasında.

9 Aralıkta yapılacak kongre öncesi CHP Sarıyer’de hareketli saatler yaşanırken kulisler hala bir kaç adayın daha çıkabileceğini, bazı adayların da kongreye kadar çekilebileceğini konuşuyor.

Haberciliği objektif bakış açısı ile yüreten Sarıyer Gözlem olarak CHP Sarıyer ilçe kongresinde yaşanan gelişmeleri tarafsız ve adil bir şekilde, haber alma özgürlüğü ve bilgi edinme ilkesi çerçevesinde tüm çıplaklığı ile sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP