Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Ve Kılıçdaroğlu İstanbul’a el koydu.

26-27 Aralık'ta Bostancı Kültür Merkezinde yapılacak olan CHP İstanbul il kongresi öncesi bir hamle de Kılıçdaroğlu'ndan geldi.

Ve Kılıçdaroğlu İstanbul’a el koydu.
Okunma : 61 views Yorum Yap

26-27 Aralık’ta Bostancı Kültür Merkezinde yapılacak olan CHP İstanbul il kongresi öncesi bir hamle de Kılıçdaroğlu’ndan geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün yapılan MYK toplantısında CHP İstanbul kongresine ilişkin önemli uyarılarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU ‘YETER’ DEDİ 

ÖnceHalk.com’un edindiği bilgiye göre, bugün toplanan MYK’nın gündem konusu hafta sonu yapılacak olan CHP İstanbul kongresiydi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkan adaylarının hiç birisini desteklemediğini açık bir şekilde beyan etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu net bir şekilde taraf olmayacağını açıkladı.

ERDOĞAN TOPRAK ‘ZEYBEK’ İÇİN ÇALIŞIYOR!

25 İLÇE BAŞKANI KATILDI!

ÖnceHalk.com’un edindiği bilgiye göre, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak’ın dün yapılan 3.Bölge ilçe başkanları toplantısın ardından 39 ilçe başkanına dün Maslak’taki özel ofisine telefon yoluyla talimat vererek çağırdı. Toprak’ın çağrısını Kılıçdaroğlu’ndan gelen çağrı diye algılayan 25 ilçe başkanı Maslak’taki ofiste görüşmeye katıldı. Toplantıdan sonra CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ‘Zeybek’i’ desteklediği iddialarıdelegelere yayılmıştı.

İl başkan adayı Gökan Zeybek’in açık bir şekilde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Gençtarafından desteklendiği bilinmekte.

İLGEZDİ VE EROL BİRLİKTE ÇALIŞIYOR!

25 İLÇE BAŞKANI KATILDI!

ÖnceHalk.com’un pazartesi günü gündeme taşıdığı ‘Taksim’ toplantısından sonra Cemal Canpolat için birlikte çalışma kararı alan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol’un imza toplamak için kulis faaliyetlerini sürdürdükleri belirtildi. İl başkan adaylığını bugün açıklayan Cemal Canpolat ise 25 ilçe başkanıtarafından desteklendiğini iddia etti.

Canpolat’a açık şekilde destek veren Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan’ın bugün toplantıda Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Canpolat’a destek verdiğini iddia etmişti.

KILIÇDAROĞLU 2 İSMİN DIŞINDA FARKLI BİR İSİM İŞARET EDEBİLİR!

Kılıçdaroğlu yakın çevresine yeni seçilecek olan CHP İstanbul il başkanının tarafsız olması gerektiğini ve kimsenin adamı olmaması gerektiğini söyledi. İddialara göre, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu iki belediye başkanının karşı karşı gelmesinden hiç memnun olmadığını ve bu iki adayın dışında farklı bir ismi ise son dakika servis edebileceği iddialar arasında yer aldı.

sariyerbelediyesi