Son Dakika Haberler

Nascita ile Güzelliğe Merhaba

Son yıllarda, kadınların iş yaşantısında aktif yer alması ile kendi bakımına özen göstermesindeki artış, kozmetik dünyasının da kendisini yenilemesine ve kadınlara özgü birbirinden farklı makyaj ürünlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Nascita ile Güzelliğe Merhaba
Okunma : 1.803 views Yorum Yap

Son yıllarda, kadınların iş yaşantısında aktif yer alması ile kendi bakımına özen göstermesindeki artış, kozmetik dünyasının da kendisini yenilemesine ve kadınlara özgü birbirinden farklı makyaj ürünlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sektöründe 1960 yılından beri faaliyet gösteren nascita ise, köklü kuruluşu, yenilikçi anlayışı ve modern havası ile kadınların tercih ettiği bir marka olarak, tercih sebebidir.

Nascita makyaj için yardımcı ürünleri; pembe ve mavi renk seçeneğine sahip makyaj süngerleri, makyaj fırçası, eyeliner fırçaları ve far fırçalarının yanı sıra, makyaj temizleme jeli, duş jelleri, keseler ve duş eldivenine kadar bir çok ürüne rastlamak mümkündür.

Nascita Farkı İle Makyajda Sınır Tanımayın

Kadınların makyaj sırrı, kullandıkları malzemelerle de alakalıdır. Kaliteli ve ultra yumuşak kıllar sayesinde, ciltteki ölü hücreleri temizleyip, kiri ve bir öncekinden kalan makyaj kalıntılarını temizleyen nascita yüz temizleme fırçası sayesinde, makyaja daha sağlıklı bir başlangıç yapılmaktadır.

Farklı makyaj fırçaları ile, en ufak hatalar bile gizlenebilmekte ve gerçek güzellik ortaya çıkmaktadır. Sadece makyaj yaparken değil, banyoda iken de kullanılabilecek nascita duş kesesi ile ölü hücrelerin atılması ve vücudun daha canlı ve genç görünüme kavuşması sağlanmaktadır. https://www.kozmela.com/nascita sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)