CHP’de Aday Adayları Netleşiyor.
5 okunma

CHP’de Aday Adayları Netleşiyor.

ABONE OL
11 Ocak 2015 15:07
CHP’de Aday Adayları Netleşiyor.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sarıyer’den CHP kontenjanını kullanıp milletvekilliği için aday adayı olanların isimleri her geçen gün netleşmeye devam ediyor.

İşte bazı netleşen milletvekili aday adayları.

Dr. Cengiz Alp: Uzun süredir aday olacağı bilinen Alp artık resmen aday adayı. Dr. Alp tüm hızı ile ön seçim çalışmalarına devam ediyor, her alanda her kesimden insanlarla görüşen Alp çalışmalarına hiç ara vermeden özellikle CHP üyeleri arasında sürdürmekte. İstanbul’un bir çok bölgesinde durmaksızın çalışan Cengiz bey her açıklamasında iddialı ve kendinden emin bir söylem ile ön seçimden listeye gireceğini belirtiyor.

Hülya Güntaş: Kendisini son zamanlarda özellikle sosyal medya üstünden yaptığı paylaşımlarla tanıdık, aday adaylığı konusundaki ilk hamlesi CHP üyeleri ile yediği sıcak yemekle geldi, o günden sonra hazırlık çalışmaları yapan hali hazırda öğretmenlik yapan Güntaş çok kısa zamanda adaylığını resmen açıklamak için hazırlıklar yapmaya devam ediyor. Güntaş’ın Sarıyer dışındaki birçok ilçede çok güçlü ilişkileri olduğu belirtiliyor. Hülya hanımın bir diğer avantajı ise aday adayları içinde açıklanması kesin olan tek bayan olması.

Cenk Sinir: Resmen bir açıklama yapmamış olsa bile CHP ilçe başkanlığını bünyesinde basın komisyonunda çalışmalar yapan Cenk beyin aday adayı olacağını kendi açıklamalarından da anladık.

Av. Necati Yıldırım: Resmen aday açıklaması yapmamış fakat gazetelere verdiği röportajlar ile bunun sinyallerini vermiş, CHP örgütü içinde çalışmalarını devam ettiren Yıldırım’ın da aday adaylığı kesin olduğu belirtilmekte.

Sarıyer Gözlem.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP